Kā es varu uzzināt ārstēšanas izmaksas?

Lai noteiktu precīzas ārstēšanas izmaksas iztrūkstoša/ -u  zoba/-u aizvietošanai ar zobu implantiem, un noskaidrotu zobu implantu cenas, Jums jādodas pie zobārsta uz konsultāciju, jo tikai speciālists var novērtēt Jūsu mutes dobuma veselības stāvokli un sastādot ārstēšanas plānu, noteikt precīzas ārstēšanas izmaksas. Mēs katrs esam atšķirīgs un īpašs! Nav 2 identisku situāciju mutes dobumā!

Katrai klīnikai ir savs cenrādis ar aptuvenām ārstēšanas izmaksām un zobu implantu cenām, kuras var precizēt tikai atnākot pie zobārsta uz konsultāciju.

Jūsu zobārsts informēs par  Jūsu mutes veselības stāvokli, kā arī ieteiks piemērotāko risinājumu ar zobu implantiem tieši Jums. Ja vēlaties nomainīt esošo protēzi, lai uzlabotu sava smaida estētiku vai vienkārši aizvietot iztrūkstošo zobu – zobu implanti būs ilgtermiņa risinājums, kas garantēs augstāko estētiku. Tāpat speciālists informēs, ka zoba implanta procedūra sastāv no trim ārstēšanas posmiem – zoba implanta ievietošanas, smaganu veidošanas un jaunā zoba kroņa izgatavošanas, un, atkarībā no situācijas, informēs par sagatavošanos ārstēšanai un profilaktiskajiem pasākumiem Jūsu mutes dobuma higiēnai. Pēc apskates ārsts informēs Jūs par ārstēšanas plānu un izmaksām, kā arī Jūs varēsiet jautāt par alternatīviem risinājumiem un izmaksām!

Kā veidojas implantu izmaksas?

Katrai klīnikai ir savs cenrādis ar aptuvenām ārstēšanas izmaksām, kuras var precizēt tikai atnākot pie zobārsta uz konsultāciju. Taču Jums noteikti var rasties jautājums,-  kāpēc dažādās klīnikās ārstēšanas izmkasas atšķiras? Kā nepārmaksāt un būt pārliecinātam par adekvātu ārstēšanas un zobu implantu cenu, kvalitatīvu implantu sistēmu, kas dod ilgtermiņa garantiju?

Implanta ievietošanas izmaksas nosaka vairāki faktori. Tās nosacīti var iedalīt nemainīgajās izmaksās un mainīgajās izmaksās.

Nemainīgās – ārsta darbs jeb pati ārstēšana, kas vidēji Latvijā  ir 500 EUR * (no kopējām ārstēšanas izmaksām pacientam), minimāli šī summa var atšķirties atkarībā no speciālista kvalifikācijas, pieredzes, klīnikas vai privātprakses, kurā strādā speciālists. Nemainīgās izmaksas sastāda arī zobārstniecības iekārtas, tehnikas izmantošana. Mainīgās izmaksas sastāda medicīnas materiāli  (anestēzija, medikamenti, palīgmateriāli), arī pati zobu implantu sistēma. Līdz ar to, vadoties pēc zobu implantu cenas, loģiski var izrēķināt ar cik kvalitatīvu implantu strādā konkrētā zobārstniecības klīnika vai privātprakse.

Vidējās izmaksas  pacientam Latvijā zobu implantiem:

1. posmam – zoba implanta ievietošana no 650 EUR*

2. posms –  smaganu sagatavošana gala protezēšanai (implanta atsegšana un smaganu formēšana) no 50 EUR*,

3. posms – gala protezēšana (individuāli veidots zoba kronis, izgatavots zobu tehniskajā laboratorijā, balstīts uz zoba  implantu) no 400-800 EUR *, cena atkarībā no zoba kroņa materiāla (cirkonijkeramika, metālkeramikas kroņi, presētās keramikas kroņi).

Konsultācija pie laba un pieredzējuša speciālista, ir labākais veids, kā uzzināt zobu implantu cenas, iespējas, kā uzlabot savu smaidu un mutes dobuma veselību. Šī ir tā reize, kad ārstu varēsiet izjautāt par visiem neskaidrajiem jautājumiem, kas tieši Jums ir svarīgi! Nekautrējieties – jautājiet savam zobārstam, kādu implantu sistēmu viņš izmantos Jūsu ārstēšanai! Jums ir tiesības uzzināt par zobārsta iepriekšējo pieredzi un vaicāt zināšanu apliecinājumu!

Uzziniet savas iespējas!

Jūsu smaids ir Jūsu vizītkarte!

 

 

 

* Vidējās izmaksas noteiktas, aptaujājot Latvijas zobārstniecības klīnikas un privātprakses, kas strādā ar zobu implantiem.

—Please choose an option—