10 iemesli kāpēc DENTSPLY SIRONA Implants zobu implanti ir labākā izvēle:

 

1. Ražoti Vācijā

DENTSPLY Sirona Implants zobu  implantu sistēmas XiVE un ANKYLOS  ir ražotas  Vācijā ar visaugstāko precizitāti  un pasaulē ir pazīstamas to izcilo kvalitāti.

2. Bioloģiski saderīgs titāns

DENTSPLY SIRONA Implants zobu mākslīgās saknes  – ANKYLOS zobu implanti, ir ražotas no titāna. Šis materiāls ir saderīgs ar cilvēka ķermeni un laika gaitā pilnībā integrējas, ieaug kaulaudos.

3. Stingra kvalitātes kontrole

  • Zobu mākslīgās saknes
  • Implanti tiek pārbaudīti vairākas reizes, ievērojot stingrus kvalitātes kontroles standartus.
  • Lēto implantu sistēmu ražotāji nevar piedāvāt Jums kvalitātes garantijas.

4. Klīniski testēti

Desmitiem gadu pieredze, klīniskie testi un ilgtermiņa ieguldījumi zinātniskajos pētījumos, nodrošina maksimālu drošību.

5. Dažādība

ANKYLOS un XiVE implantu sistēmas ir  pielāgojamas dažādām klīniskajām situācijām, plašais protezēšanas komponenšu klāsts dos ideālu risinājumu katrai situācijai, nodrošinot perfektu, estētiski skaistu risinājumu.

6. Droša zobu implanta ievietošanas procedūra

DENTSPLY Sirona Implants dod iespēju Jūsu zobārstam ar datora palīdzību plānot implanta ievietošanas pozīciju. Tādējādi, pateicoties trīsdimensionālai plānošanai,  implanti tiek ievietoti precīzi īstajā vietā.

7. Ātra integrācija  – īss dzīšanas process

Īpašā implanta virsma, kas piemīt DENTSPLY Sirona Implants XiVe un Ankylos implantu sistēmām, nodrošina optimālus apstākļus drošai un ātrai implanta dzīšanai un integrācijai žokļa kaulā.

8. Pielāgojamība

CAD/CAM abatmentus – protezēšanas komponentus var pielāgot atbilstoši katrapacienta prasībām, sniedzot izcilu estētisku rezultātu.

9. Aizvietošana ilgtermiņā

DENTSPLY Sirona Implants nodrošina implantu sistēmu  rezerves materiālus, pat tad ja konkrētā implantu sistēmas detaļa ir ražota pirms vairākiem gadiem.  Jūsu zoba implanta komponentus varēs nomainīt jebkurā laikā, kā arī pielāgot atbilstoši izmaiņām Jūsu mutes dobumā gadu gaitā, veidojot vienotu protezēšanas risinājumu.

10. Starptautiski atzīti un pieejami visā pasaulē

DENTSPLY Sirona Implants pārstāvji ir vairak nekā 60 valstīs un tie nodrošina zobārstus ar zobu implantiem visā pasaulē. Jūs variet būt droši, ka DENTSPLY Sirona Implants sistēmas atbilst visiem spēkā esošajiem tiesību aktiem un standartiem attiecībā uz medicīnas ierīcēm.

Jautājiet savam zobārstam par  iespēju zaudētos zobus aizvietot tieši ar augstas kvalitātes DENTSPLY Sirona Implants zobu implantiem!

Dariet to tagad!

Pieteikties konsultācijai

Uzzināt vairāk par zobu implantiem

Uzzināt vairāk par zobu implantu sistēmu ražotāju DENTSPLY  Sirona Implants