Atsauksmes stāsti par zobu implantiem. Zobu implantu pielietošana zaudētu zobu gadījumā ir viens no populārākajiem risinājumiem, jo tieši zobu implanti nodrošina īsta zoba sajūtu mutē. Zemāk iespējams iepazīties ar pacientu pieredzes stāstiem ikdienas dzīvē ar zobu implantiem.

Kad 14 gadu vecumā zaudēju priekšējo zobu, man nebija pārliecība par sevi un nevarēju smaidīt. Ārstēšana pie implantologa bija profesionāla, neraugoties uz stresu un traumām, ko iepriekš biju piedzīvojusi saistībā ar zobārstniecības pakalpojumiem, es visu laiku jutos mierīga un pārliecināta, ka būs labs rezultāts. Man ievietoja implantu pirms studiju uzsākšanas, kas nozīmēja, ka es varēju sākt jaunu dzīves posmu ar smaidu un tas darīja mani laimīgu.

Iztrūkst zobs priekšāzobu implants trūkstoša priekšējā zoba vietā

Paldies Edgaram Sējam par lielisko darbu ar zobu protēzēm.

Vēlos pateikties Sirowa klīnika par lieliski paveikto darbu implantu ievietošanā pirms vairākiem gadiem. Jau 10 gadus dzīvoju un strādāju Anglijā, biju atbraukusi uz dzimteni, lai beidzot salabotu savus zobus, tā kā implantu ievietošanas procedūru veicot ir nepieciešama narkoze, es izvēlējos izmantot klīnikas piedāvāto iespēju, kas nodrošina nakšņošanu dienesta viesnīcā pēc operācijas. Biju ļoti apmierināta gan ar paveikto darbu, gan ar lielisko iespēju pārnakšņot komfortablā numuriņā.

Ilgu laiku nespēju izlemt, ko iesākt ar iztrūkstošo zobu. Nolēmu paļauties uz to, kas ir rakstīts Google saistībā ar zobu implantiem, kur atradu informāciju, ka viena no populārākajām klīnikām ir Sirowa Clinic, kuri izmanto Ankylos zobu implantus. Priecājos par izdarīto izvēli, jo attieksme un ārstu darbs bija lielisks, kā arī zobu implanti ir viegli kopjami un nerada svešķermeņa sajūtu mutē. Noteikti iesaku citiem izdarīt tādu pašu izvēli!

Pirms daudziem gadiem ievietoju vairākus Dentsply Sirona implantus, bet nesen vienā no implantu kroņiem parādījās caurums, tāpēc nolēmu doties pie zobārsta, kurš kronīša caurumu aizpildīja un šobrīd viss ir kārtībā. Paldies atsaucīgajiem ārstiem, kuri ļoti operatīvi izlaboja implanta bojājumu.

Dzīves laikā mana zobu kvalitāte pasliktinājās tādēļ nācās izgatavot protēzes, kuras lietoju jau piecus gadus. Tās sagādā neērtības, nejūtos komfortabli, jo protēzes neaizstāj īsto zobu sajūtu mutē. Tādēļ nolēmu ielikt zobu implantus, lai vairs nebūtu liekas neērtības. Šobrīd jūtos komfortabli un droši spēju ēst visu, kā arī ir īstu zobu sajūta, ko protēzes nekad nespēja radīt. Iesaku visiem, kuri ir nomocījušies ar parastajām zobu protēzēm, izvēlēties zobu implantus.

Andris

Zobu implanti mēdz niķoties, smaganas iekaist utt. Nav nemaz tik ideāli kā gribētos.

 

Atbild speciālists –

“Paldies par jūsu vērtīgo viedokli!
Gribam vērst uzmanību, ka gadījumos, ja ap zobu implantu vai ap uz tā balstītu kroni sistemātiski iekaist smagana, nekavējoties jāvēršas pie ārsta-implantologa, jo tas liecina par komplikāciju. Parasti, ja implanta ievietošana un protezēšana ir veikta saskaņā ar ražotāja norādījumiem un vispārējiem implantoloģijas protokoliem, smagana iekaisumam nebūtu jārodas un mākslīgā zoba ikdienas kopšana ir tāda pati, kā jūsu pašu zobiem.”

Pirms pāris gadiem nejaušības dēļ zaudēju vienu apakšžokļa zobu, ko vizuāli nevarēja manīt, jo tas neatradās priekšpusē. Vēlāk sapratu, ka tomēr bez iztrūkstošā zoba nav iespējams dzīvot, jo varēja novērot citu zobu nobīdi. Lasīju internetā atsauksmes par labākajiem veidiem kā aizvietot tukšo zoba vietu, un nolēmu izvēlēties ievietot implantu. Devos uz konsultāciju pie speciālista, kur vizītes laikā man tika veikta pārbaude. Tad pienāca satraucošā diena, kad man tika veikta zoba implanta ievietoša tukšajā vietā žoklī. Es izvēlējos veikt procedūru ar vietējo anestēziju. Visā procesa laikā neizjutu sāpes vai jebkādu citu diskomforta sajūtu. Pēc implanta ievietošanas es neizvēlējos, lai iztrūkstošā zoba vietā ievieto pagaidu protēzi, jo tukšā zoba vieta nebija redzama. Pēc trim mēnešiem mans jaunais zoba implants bija pilnīgi ieaudzis. Vēlāk man tika izgatavota protēze un zobārsts pielāgoja tās krāsu, lai visi mani zobi būtu vienādā tonī. Pēc laikietilpīgā procesa jutos gluži kā iepriekš, vienīgā atšķirība bija jauns zobs. Vēl joprojām nevienā brīdī neizjūtu, ka mana iztrūkstošā zoba vietā būtu protēze nevis īsts zobs. Paldies speciālistiem, kuri veic savu darbu visaugstākajā līmenī. Es esmu ļoti apmierināta ar paveikto darbu un mudinu arī citus cilvēkus, kuriem ir iztrūkstoši zobi, doties pie kāda no speciālistiem un iegūt zoba protēzi. Tas noteikti būs ikviena pacienta labākais lēmums.

Man vienmēr ir bijuši slikti zobi un zobārsts ir mans draugs jau kopš bērnības. Savos 47 gados man ir nācies šķirties no vairākiem zobiem augšējā žoklī sānu rindā. Strādāju ar cilvēkiem, esmu klientu konsultants, tāpēc gribu justies pārliecināts, ka runājot un smaidot ar maniem zobiem viss ir kārībā. Devos pie zobārsta, lai uzzinātu par iespēju kā aizvietot trūkstošos zobus, kāds būtu labākais risinājums. Pārliecinājos, ka implanti būs ilgtermiņa risinājums, kas dos dabīgu sajūtu mutē un izskatīsies maksimāli labi. Tā kā mana zobārste nestrādā ar implantiem, tad ieteica doties pie pieredzējuša speciālista. Vispirms aizgāju uz konsultāciju, ārsts apskatījās – informēja par izmaksām, sastādīja ārstēšanas plānu. Soli pa solim un jau pēc 6 mēnešiem tiku pie jauniem zobiem. Esmu apmierināts ar rezultātu – jaunie zobi izskatās tāpat kā dabīgie. Mans smaids dod man pārliecību par sevi jebkurā situācijā.

 

Pievieno savu atsauksmi!

    Jūsu vārds (obligāts)

    Jūsu e-pasts (obligāts)

    Jūsu atsauksme

    —Please choose an option—